Wizyty:
Dzisiaj: 11Wszystkich: 252342

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ „USŁYSZ GŁOS WSI”

Aktualności » ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ „USŁYSZ GŁOS WSI”

Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa SITR oraz Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich – Konsorcjum operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pt. „Głos polskiej wsi na Europejskim Parlamencie Wiejskim (EPW)”

zapraszają a Konferencję Podsumowującą operację KSOW „Głos polskiej wsi na Europejskim Parlamencie Wiejskim”.

W trakcie konferencji omówimy rezultaty serii spotkań, które odbyły się w 2022 i wiosną 2023 roku pod hasłem „Usłysz Głos Wsi” oraz udziału polskich przedstawicieli w Europejskim Parlamencie Wiejskim w Kielcach. Jednocześnie rozpoczniemy debatę dotyczącą możliwości stworzenia polskiego odpowiednika istniejących w wielu krajach parlamentów wiejskich, czyli Polskiego Parlamentu Wiejskiego (nazwa robocza), który stałby się polem do szerokiej oddolnej debaty na temat przyszłości wsi.

 Konferencja odbędzie się 26 października 2023 roku w Hotelu 03 (Mangalia 1, 02-758 Warszawa). Organizator zapewnia nocleg w nocy z 25 na 26 października, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rejestrację udziału w Konferencji do 23 października 2023 r.: www.bit.ly/konferencjaFAOW

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli społeczności lokalnych, organizacji zajmujących się tematyką wiejską, młodzieży, ekspertów ds. rozwoju obszarów wiejskich oraz przedstawicieli mediów.

Program Konferencji: www.bit.ly/programUGW

Odwiedź portal KSOW – https://ksow.pl. Zostań partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Instytucjami odpowiedzialnymi za treść informacji są: Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich oraz Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa.