Wizyty:
Dzisiaj: 43Wszystkich: 202569

Światowy Dzień Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju

Aktualności » Światowy Dzień Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju

Zarząd Główny SITR zaprasza wszystkich członków naszego Stowarzyszenia do wzięcia udziału w obchodach Światowego Dnia Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju. Z tej okazji Federacja Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT oraz Politechnika Warszawska zapraszają na konferencję on-line, która odbędzie się w dniu 4 marca 2022 r., o godz. 10.30.

Tegoroczna edycja Światowego Dnia Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju odbywa się pod hasłem „Zbudujmy lepszą inżynierię przyszłości”. Do wystąpień w trakcie konferencji zaproszono wybitnych przedstawicieli środowiska nie tylko inżynierów, ale również naukowców, pracowników administracji, a także studentów. Organizatorzy pragną, aby ich głos sprowokował do dyskusji i tworzenia kolejnych, innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych, które pozwolą na zrównoważony i przyjazny dla środowiska rozwój techniczny.

Przebieg pandemii zmusił do organizacji wydarzenia w formule on-line. Rejestracji do platformy VMS, na której odbędzie się spotkanie można dokonać pod adresem: https://sdi.enot.pl/